WhatsApp Icon

умови використання

дотації та положення

вид транспорту

HK InFortune Electronics Co., Ltd пропонує різні види транспорту: ми можемо допомогти вам відправити посилки федеральним кур’єром, dhl, ups, tnt, ems або будь-яким іншим способом, який вам подобається. все. ви можете вибрати свою логістичну послугу. якщо є конкретне спільне підприємство з доставки, компанія. водночас спосіб доставки, який отримує запит клієнта.
 

вартість доставки:

  • вартість доставки залежить від розміру, ваги та місця призначення посилки. ми маємо довгострокові ділові відносини з федеральним кур'єром і dhl. ми зробимо все можливе, щоб надати вам найдешевшу ціну кур'єрської доставки. для вашої безпеки упаковки ми будемо застраховані для великих посилок.
  • прийняті замовлення на суму понад 10 000 доларів США будуть безкоштовно доставлені по всьому світу через dhl/fedex. якщо загальна сума менше ніж 10 мільйонів доларів, DHL/факс коштуватиме 60-10 100 доларів залежно від ваги/розміру. збільшити вартість проїзду.
  • перевізники зазвичай надають онлайн-акаунти для керування вашим вантажем, навіть із більш розширеними функціями.
  • ми дотримуємося всіх експортних політик і правил. на деякі продукти можуть поширюватися обмеження itar, а експортні обмеження можуть призвести до більш ранньої дати доставки.

час доставки та пункт призначення

ми доставимо товар протягом 1-2 днів з моменту надходження всіх вантажів на наш склад.

  • наші робочі дні з понеділка по п'ятницю, не включаючи суботу, неділю та святкові дні.
  • час доставки залежить від способу доставки та місця призначення. відповідальність за мита, податки та інші збори несе одержувач. оскільки наша вартість включає лише вартість доставки посилки, будь ласка, зв'яжіться зі своєю митницею, щоб оцінити можливу вартість.
 

це розклад доставки від нашого складу до місця призначення. будь ласка, зверніться на свою сторону.

  азія Північна Америка Європа середній Схід Південна Америка африка
dhl 2-4 дні 3-4 дні 3-5 днів 3-6 днів 3-5 днів 4-6 днів
fedex ip 2-4 дні 3-4 дні 4-5 днів 3-6 днів 4-6 днів 4-6 днів
 

доставка та терміни доставки розраховуються в робочих днях з понеділка по п'ятницю. для великих свят, таких як Різдво, дозвольте додатковий час доставки. у цих особливих випадках нам нагадують про можливі затримки. країни, які не можуть бути відправлені через політику: Афганістан, Центральноафриканська Республіка, Берег слонової кістки, Демократична Республіка Конго, Корейська Народна Республіка, Співдружність Еритрея, Республіка Ліван, Ліберія, Демократична Республіка Сомалі, Республіка Судан.

Топ