WhatsApp Icon

про нас

нещастя

HK InFortune Electronics Co., Ltd є незалежним дистриб’ютором електронних компонентів, ми прагнемо надавати клієнтам електронні компоненти та допоміжні послуги. заснована в 2000 році, ми маємо логістичні склади в Гонконзі та Шеньчжені, Китай.

нещастя

HK InFortune Electronics Co., Ltd отримала сертифікат міжнародного стандарту якості iso9001:2015, ми дотримуємося принципу «спочатку якість, перш за все клієнт» і професійної технічної підтримки, і для нас велика честь, що ми є близькими партнерами багатьох відомих виробників електроніки та перерахованих груп .

у нас є високоякісна елітна команда, і наш бізнес охоплює понад 20 країн у всіх регіонах світу. ми обслуговуємо світових виробників і дистриб’юторів електроніки та зосереджуємося на послугах OEM, EMS і CEM. HK InFortune Electronics Co., Ltd постійно вдосконалюється, щоб завоювати довіру клієнтів, ми приділяємо особливу увагу вашим вимогам. наші продукти застосовуються для промислової автоматизації, автомобільної електроніки, медицини та зв'язку, інформаційних технологій, нової енергетики та інших галузей. ми з нетерпінням чекаємо можливості стати вашим найкращим партнером у розповсюдженні компонентів!

Топ